albanian-vips

MiReSeViNi ne albanian-vips FORUM.Besoj se do mbeteni te kenaqur.
 
ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 FEjohet Rozana RADi???

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin-eNdRiTi
Admin


Numri i postimeve : 92
Join date : 02/02/2009
Location : in your HOMEPAGE

MesazhTitulli: FEjohet Rozana RADi???   Fri Feb 06, 2009 8:50 pm

Fejohet Rozana Radi?


Fejohet Rozana Radi?
di! E di! Po mendoni…he mo sa here do e fejoni Rozanen? Sa here kengetarja shoqerohet me dike…kabum! E fejojne.Po kete here me duket se lajmi eshte me serioz, e nese gjerat nuk ndryshojne ne momentin e fundit (largqofte lol) Rozana mund te na kthehet nga Belgjika me unaze ne dore. Oh po! Harrova te ju them, se “i fejuari” i Rozanes flitet te jete nje shqiptar nga veriu i Shqiperise i cili prej kohesh jeton ne Belgjike dhe qe tashme e ka bere propozimin pritet vetem konfirmimi nga ana e kengetares.Duke shpresuar qe ky lajm te jete i vertete i urojme nje jete te lumtur ciftit.Me poshte keni mundesine te degjoni nje prej kengeve me te fundit te Rozanes, nje bashkepunim me Noizy.Kenga titullohet “Fly” dhe ky eshte nje remix i Dj Ilirit.

Pergatitur nga Elbino
albaniac.com
https://www.youtube.com/watch?v=deJTwfmHRck

https://2img.net/h/i46.photobucket.com/albums/f103/Grudjane/Krenaria%20Grudes/rozana-radi-2.jpg" border="0" alt="" />
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://albanian-vips.albanianforum.net
 
FEjohet Rozana RADi???
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
albanian-vips :: ART & KULTURE :: INFORMACIONE&PRAPASKENA-
Kërce tek: