albanian-vips

MiReSeViNi ne albanian-vips FORUM.Besoj se do mbeteni te kenaqur.
 
ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Modelja Arnaut ia vë syrin Ronaldos

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin-eNdRiTi
Admin


Numri i postimeve : 92
Join date : 02/02/2009
Location : in your HOMEPAGE

MesazhTitulli: Modelja Arnaut ia vë syrin Ronaldos   Fri Feb 06, 2009 8:45 pm

Modelja Arnaut ia vë syrin Ronaldos

Një nga modelet e revistës “Playboy”, Daniela Arnaut, e cila kohë më parë joshi një nga lojtarët e Mançester Junajted, Dimitar Berbatov, ia ka vënë syrin një tjetri nga “djajtë e kuq”

Modelja bullgare ka thënë se do të bëjë gjithçka për të futur në shtrat futbollistin portugez Kristiano Ronaldo dhe po planifikon të shkojë në Britani për ta njohur atë më mirë.

“Është seksi, ka një të ardhme të shkëlqyer përpara dhe miliona gra që çmenden për të”, ka thënë bukuroshja 24-vjeçare.

Lidhja e saj sekrete me futbollistin bullgar Dimitar Berbatov u zbulua pas dy vjetësh, ndërsa futbollisti ishte i fejuar.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://albanian-vips.albanianforum.net
 
Modelja Arnaut ia vë syrin Ronaldos
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
albanian-vips :: ART & KULTURE :: INFORMACIONE&PRAPASKENA-
Kërce tek: