albanian-vips

MiReSeViNi ne albanian-vips FORUM.Besoj se do mbeteni te kenaqur.
 
ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Office 2007 All in One !!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin-eNdRiTi
Admin


Numri i postimeve : 92
Join date : 02/02/2009
Location : in your HOMEPAGE

MesazhTitulli: Office 2007 All in One !!   Wed Feb 04, 2009 5:20 pm

Office 2007 All in One !!


Pasi ti shkarkoni te gjith pjesete office 2007
Duhet te keni te instaluar ne Pc tuaj nje program qe incizon CD,DVD qe ben BURN. Pershembull { NERO }
Me pas futni ne Pc-n tuaj nje CD boshe dhe....
Hapni Office07.part1.rar Klikoni Tek BooT do shikoni sesi do mblidhen te gjith pjeset e office qe sapo i shkarkove ! WiNrar do te kerkoj .. Office07.part2.rar,me pas PART 3 ,PART 4, PAR 5. PART 6...
dhe ne fund do te hapet programi me te cilin incizon dhe kliko BURN do shikosh pasi te jen incizuar ne CD, hiqe CD dhe fute prap ne PC atehere do te shikoni qe automatikishte do vazhdojne te instalohen Office 2007 te cilat jan te ckrakarizuara nuk duan as serjal as crak Very Happy jan gati per ju te gjith pjeset e Oficce 2007 qe permbajne......
Access 2007
Communicator 2007
Excel 2007
Groove 2007
InfoPath 2007
OneNote 2007
Outlook 2007
PowerPoint 2007
Publisher 2007
Word 2007
Per cdo mos'sqarim me shkruani te kjo teme.
rapidshare.com Office07.part1.rar
rapidshare.com Office07.part2.rar
rapidshare.com Office07.part3.rar
rapidshare.com Office07.part4.rar
rapidshare.com Office07.part5.rar
rapidshare.com Office07.part6.rar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://albanian-vips.albanianforum.net
 
Office 2007 All in One !!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
albanian-vips :: ShKaRkImE :: PROGRAME-
Kërce tek: