albanian-vips

MiReSeViNi ne albanian-vips FORUM.Besoj se do mbeteni te kenaqur.
 
ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Burgoset per 3 dite se pi duhan ne tren

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin-eNdRiTi
Admin


Numri i postimeve : 92
Join date : 02/02/2009
Location : in your HOMEPAGE

MesazhTitulli: Burgoset per 3 dite se pi duhan ne tren   Tue Feb 03, 2009 9:36 pm

Burgoset per 3 dite se pi duhan ne tren


Një kinez është burgosur për tre ditë se shkeli ligjin kundër duhanit në hekurudhën e shpejtësisë së lartë. Zëdhënësi i policisë thotë se është një dënim paksa i pazakontë në një shtet kur ndalimi i duhanit shpërfillet. Ai është zënë duke pirë duhan sapo treni u nis, nga Tianjin për në Pekin, duke nxitur alarmin. Për këtë arsye treni u ndal vetëm disa minuta pasi ishte nisur. Ky tren i teknologjisë së lartë lidh kryeqytetin me qytetin fqinj, Tianjinin. Linja hekurudhore u hap këtë vit për Lojërat Olimpike dhe ka vagonët më luksozë të trenave të Kinës.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://albanian-vips.albanianforum.net
 
Burgoset per 3 dite se pi duhan ne tren
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
albanian-vips :: Forum i lire :: Kuriozitete-
Kërce tek: