albanian-vips

MiReSeViNi ne albanian-vips FORUM.Besoj se do mbeteni te kenaqur.
 
ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 KANADEZI nderton nje ROBOT FEMER

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin-eNdRiTi
Admin


Numri i postimeve : 92
Join date : 02/02/2009
Location : in your HOMEPAGE

MesazhTitulli: KANADEZI nderton nje ROBOT FEMER   Tue Feb 03, 2009 9:35 pm

Nje kanadez nga Brampton, Ontario (nje suburb i Torontos) duke mos gjetur asnje femer qe te permbushte kushtet e tij sic e quan ai femren perfekte, vendosi te ndertonte nje te tille vete. Femra androide deri tani ka kushtuar 20.000 $ can dhe reagon, flet e sillet si nje njeri i vertete. Inxhinjeri 33 vjecar i software mori kete vendim i pakenaqur nga femrat me te cilat ishte shoqeruar dhe e quajti shoqen e tij te re Aiko. Ajo eshte 5 kembe e gjate (rreth 1.5 metra) me tipare aziatike dhe eshte e virgjerr Sipas inxhinjerit qe e ka krijuar ai nuk ka patur nder mend aspak krijimin e nje loje seksuale dhe Aiko eshte me te vertete nje robot pothuajse i perkryer. Madje per te qene brenda cdo norme etike, krijuesi i saj e ka pajisur androidin me sensore ne vende te ndryshme te trupit, perfshi dhe pjeset e saj me private.

Per me shume mund te lexoni lajmin ne origjinal ketu:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://albanian-vips.albanianforum.net
 
KANADEZI nderton nje ROBOT FEMER
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
albanian-vips :: Forum i lire :: Kuriozitete-
Kërce tek: