albanian-vips

MiReSeViNi ne albanian-vips FORUM.Besoj se do mbeteni te kenaqur.
 
ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 moter e vlla te humbur qe jetoni vetem 275 metra larg

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin-eNdRiTi
Admin


Numri i postimeve : 92
Join date : 02/02/2009
Location : in your HOMEPAGE

MesazhTitulli: moter e vlla te humbur qe jetoni vetem 275 metra larg   Tue Feb 03, 2009 9:28 pm

Moter e vella te humbur jetonin vetem 275 metra larg


Një motër e vëlla, të cilët janë ribashkuar pas 40 vitesh, zbuluan se jetonin më pak se 300 metra larg njëri-tjetrit. Ken Whitty, 64-vjeçar kishte kaluar para shtëpisë së motrës së tij më të vogël, Yvonne, dhe e kishte parë atë në kopsht, por nuk e dinte se ishin të afërm. Zoti Whitty dhe motra e tij u rritën së bashku, por prindërit ndërruan jetë kur ata ishin të rinj dhe janë rritur nga familjarë. Ata mbanin kontakte deri sa zoti Whitty u largua nga shtëpia në moshën 21-vjeçare. Kur ai u kthye zbuloi se shtëpia e saj ishte shembur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://albanian-vips.albanianforum.net
 
moter e vlla te humbur qe jetoni vetem 275 metra larg
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
albanian-vips :: Forum i lire :: Kuriozitete-
Kërce tek: