albanian-vips

MiReSeViNi ne albanian-vips FORUM.Besoj se do mbeteni te kenaqur.
 
ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si Te DaLLoNi kur nje person ju ka bo blovk ne msn

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin-eNdRiTi
Admin


Numri i postimeve : 92
Join date : 02/02/2009
Location : in your HOMEPAGE

MesazhTitulli: Si Te DaLLoNi kur nje person ju ka bo blovk ne msn   Tue Feb 03, 2009 5:17 pm

Eshte shume e gjate por funksionon.
Si fillim krijoni nje share folder me personin me te cilin doni te verifikoni se eshte appear offline apo s'eshte ne linje fare.
Me pas krijoni nje account te ri. beni log off acountin aktual dhe me pas futuni ne acountin e krijuar (pra ne acountin e ri).
Hapni MSN dhe prisni
Nqs ju thote qe nje person eshte duket ndare file me ju atehere personi eshte ne linje. Nqs nuk ju jepet asnje lajmerim atehere personi nuk eshte ne linje. Kur tju dale kjo tabele ne acountin e ri hiqeni te "X".
Kjo ishte e tere kleçka.
Me pas mbyllni perseri accountin dhe fshijeni perseri accountin e krijuar.
Kjo eshte nje pune shume e gjate por kur te marr vesh per ndonje menyre tjeter do tju them.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://albanian-vips.albanianforum.net
 
Si Te DaLLoNi kur nje person ju ka bo blovk ne msn
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
albanian-vips :: SHkenca natyrore / shoqerore :: Informatika-
Kërce tek: