albanian-vips

MiReSeViNi ne albanian-vips FORUM.Besoj se do mbeteni te kenaqur.
 
ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 APLLE iPHONE

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin-eNdRiTi
Admin


Numri i postimeve : 92
Join date : 02/02/2009
Location : in your HOMEPAGE

MesazhTitulli: APLLE iPHONE   Tue Feb 03, 2009 5:07 pm

Ne treg Apple iPhone qe kushton £1.8miljon!!


Ky eshte telefoni apple iPhone 3G qe kushton £1.8miljon butoni i madh perbehet nga 18carat flori i verdhe,flori i bardhe dhe ai rose.
Perpunuar nga nje austriak i vetmi qe eksiston me nje nga diamontet me te rralla ne bote 6.6carat diamond perdoret si buton ''home''. Nuk dihet nse sinjali do te jete flori


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://albanian-vips.albanianforum.net
 
APLLE iPHONE
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
albanian-vips :: Forum i lire :: Kuriozitete-
Kërce tek: