albanian-vips

MiReSeViNi ne albanian-vips FORUM.Besoj se do mbeteni te kenaqur.
 
ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Gra VS Burra

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Rebel Princess
Admin
avatar

Numri i postimeve : 9
Join date : 03/02/2009
Age : 28
Location : Durres

MesazhTitulli: Gra VS Burra   Tue Feb 03, 2009 3:26 pm

1-Nje bure i suksesshem eshte ai qe fiton me shume para nga sa mund te shpenezoje gruaja e tij.
Nje grua e suksesshme eshte ajo qe gjen nje burre si ky!

2-Vetem ne dy periudha te jetes te tij nje burre nuk e kupton nje grua....para dhe pas mertese.

3-Nje grua shqetesohet per te ardhmen e saj deri ne momentin qe martohet.Eshte pikerisht pas martese qe nje bure fillon te shqetesohet per te ardhmen e tij.

4-Per te qene e lumtur me nje bure duhet ta kuptosh shume dhe ta duash pak.
Per te qene te lumtur me nje grua duhet ta duash jashtzakonisht shume dhe te mos e maresh mundiminta kuptosh.
[i]


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://albanian-vips.albanianforum.net
 
Gra VS Burra
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
albanian-vips :: Forum i lire :: BARCALETA-
Kërce tek: