albanian-vips

MiReSeViNi ne albanian-vips FORUM.Besoj se do mbeteni te kenaqur.
 
ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Lepiresja...

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Rebel Princess
Admin
avatar

Numri i postimeve : 9
Join date : 03/02/2009
Age : 28
Location : Durres

MesazhTitulli: Lepiresja...   Tue Feb 03, 2009 3:25 pm

Nje dite nje grua e shendoshe do shkonte te vizitohej te mjeku ,por s'mund te linte djalin e saj ne shtepi vetem,keshtu qe e mori me vete.Rruges djali bleu nje lepirse.Pasi kishte kohe qe e lepinte ajo i ra pertoke,Kur u perkul ta merrte e ema i tha:"Gjerat qe bien ne toke nuk merren me".Pas pak e gruaja u rezua dhe dukeqenese ishte e shendoshe nuk ngrihej dot,i kerkoi djalit te saj ndihme.Djali i tha:"Me vjen keq mami por gjerat qe bien ne toke nuk merren me"[i]
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://albanian-vips.albanianforum.net
 
Lepiresja...
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
albanian-vips :: Forum i lire :: BARCALETA-
Kërce tek: