albanian-vips

MiReSeViNi ne albanian-vips FORUM.Besoj se do mbeteni te kenaqur.
 
ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Celulari i shqiptarit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Rebel Princess
Admin
avatar

Numri i postimeve : 9
Join date : 03/02/2009
Age : 28
Location : Durres

MesazhTitulli: Celulari i shqiptarit   Tue Feb 03, 2009 3:24 pm

Sapo dolen nga dushi francezi,italiani dhe shqiptari,futen ne nje dhome me avull dhe ishin lakuriq,
do vinin bast kush kishte celularin me te vogel nga keta me vete.
francezi tregon gishtin,nzjerr nje antene nga gishti dhe flet.
italiani hap gojen,nzjerre nje antene nga nje dhemball dhe vazhdon te flas.
shqiptari u habit,skishte cte bente,mendohet pak dhe ja fut nje pordhe,ata te habitur e pyesin;c'ishte kjo?
dhe shqiptari pergjigjet:me erdhi nje faks
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://albanian-vips.albanianforum.net
 
Celulari i shqiptarit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
albanian-vips :: Forum i lire :: BARCALETA-
Kërce tek: