albanian-vips

MiReSeViNi ne albanian-vips FORUM.Besoj se do mbeteni te kenaqur.
 
ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Propozimi per Ajnshtajnin

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Rebel Princess
Admin
avatar

Numri i postimeve : 9
Join date : 03/02/2009
Age : 28
Location : Durres

MesazhTitulli: Propozimi per Ajnshtajnin   Tue Feb 03, 2009 3:23 pm

Nje mis i tha Anjshtanjit. A martohemi bashk?
Perse i thote Anjshtanji: po ja i thote Misi qe te bem nje femi i cili te jet i bukur si une dhe i zgjuar si ti.
Jo moj i thot anjshtanji: po sikur femija te dali i Bukur si une dhe i zgjuar si ti
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://albanian-vips.albanianforum.net
 
Propozimi per Ajnshtajnin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
albanian-vips :: Forum i lire :: BARCALETA-
Kërce tek: