albanian-vips

MiReSeViNi ne albanian-vips FORUM.Besoj se do mbeteni te kenaqur.
 
ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 BECKHAM 500 000 EURO PER NJE PROGRAM TELEVIZIV

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin-eNdRiTi
Admin


Numri i postimeve : 92
Join date : 02/02/2009
Location : in your HOMEPAGE

MesazhTitulli: BECKHAM 500 000 EURO PER NJE PROGRAM TELEVIZIV   Tue Feb 03, 2009 2:24 pm

Beckham: 500 mije euro per nje program televiziv


http://i42.tinypic.com/2w20fnt.jpg

Per te pranuar ftesen per te qene i pranishem ne nje televizion italian, David Beckham kerkon 500 mije euro. Futbollisti anglez mund te shfaqet nje here te vetme perpara kamerave perpara largimit nga Italia, por shuma marramendese eshte e pamundur per t’u paguar nga italianet. Sipas revistes se parjavshme “Tv Sorrisi & Canzoni”, pretendentet per ta patur te ftuar jane vetem dy, Festivali i Sanremos dhe “Grande Fratello”, por asnje prej tyre nuk mund ta kenaqe oreksin e madh te Beckham. Shuma e kerkuar eshte konfirmuar nga stafi i mesfushorit te Galaxy, qe do te qendroje tel Milani deri ne 9 mars. David mund te ishte super i ftuari i Paolo Bonolis, ose i ftuar ne reality show-n e Alessia Marcuzzit. Megjithate, perfaqesues nga te dy programet e perfolur thone se nuk disponojne aq para.

Ne nje kohe qe Serie A eshte ne pritje te debutimit te yllit Anglez me fanelen e Milanit, duket se familja me e famshme angleze po kalon kohe te veshtira. Muajt e kaluar ne Los Angeles kane lene shume shenje ne jeten e Victoria-s, sa ajo ka zgjedhur qe te mos transferohet ne Milano me bashkeshortin. Kete lajm e ka bere te ditur vete futbollisti nga Dubai ku ndodhet me kuqezinjte per fazen pergatitore. “Te gjithe e dine se sa i dua femijet dhe gruan time, por ne te njejten kohe une dua edhe futbollin. Femijet do qendrojne ne Los Angeles per shkak te shkolles dhe me ta do qendroje Victoria. Kur te vije ne Milano per te me takuar ajo do me shoqeroje per disa dite”, pohon David. Pervec bujes qe beri firma 3 mujore e futbollistit me skuadren e Milanit, qe prej kohes qe ky transferim u zyrtarizua, faqet e para te revistave jane mbushur me tituj per mosmarreveshjet ne familje, per shkak te deshires se Victoria-s per te qendruar ne Los Angeles dhe kembenguljes se David qe familja te transferohej ne Milano.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://albanian-vips.albanianforum.net
 
BECKHAM 500 000 EURO PER NJE PROGRAM TELEVIZIV
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
albanian-vips :: SPORT :: FUTBOLL-
Kërce tek: