albanian-vips

MiReSeViNi ne albanian-vips FORUM.Besoj se do mbeteni te kenaqur.
 
ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 PERSHENETJE & MiRe Se ErDhEt

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin-eNdRiTi
Admin


Numri i postimeve : 92
Join date : 02/02/2009
Location : in your HOMEPAGE

MesazhTitulli: PERSHENETJE & MiRe Se ErDhEt   Mon Feb 02, 2009 11:18 am

pershendetje nga une eNdRiTi..kete forum e kam krijuar qe te gjithe te shprehen dhe te tregoj aftesite e tyre ne internet...shpresoj tia kalojme mire se bashku.....klm gjithve
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://albanian-vips.albanianforum.net
BeSiNumri i postimeve : 1
Join date : 03/02/2009

MesazhTitulli: prsh nga une BeSi   Tue Feb 03, 2009 1:33 pm

prsh nga une BeSI..urime&suksese per forumin....klm
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Rebel Princess
Admin
avatar

Numri i postimeve : 9
Join date : 03/02/2009
Age : 28
Location : Durres

MesazhTitulli: hi   Tue Feb 03, 2009 3:02 pm

pershendetje eNdRiTi,urime per forumin,,
klm[b][i]

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://albanian-vips.albanianforum.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: PERSHENETJE & MiRe Se ErDhEt   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
PERSHENETJE & MiRe Se ErDhEt
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
albanian-vips :: PRIMARY :: PERSHENDETJET-
Kërce tek: